14/04/2021
Xiaomi 10T

XIAOMI predstavil MI 10T. Trojica telefónov pre prácu, hry a každodenné použitie.

Globálny technologický líder Xiaomi oznámil vydanie trojice smartfónov, ktoré „posilnia vašu kreativitu“ ako nikdy predtým. Vlajková loď Mi 10T Pro posúva vytváranie a skúmanie na vyššiu úroveň s bezkonkurenčnými špecifikáciami vo svojej triede. Mi 10T naďalej posúva hranice a prináša špičkové zážitky pre všetkých, od pracujúcich profesionálov až po nadšencov streamingu a mobilných hráčov. Mi 10T Lite prináša 5G pre všetkých a ponúka bezkonkurenčné používateľské skúsenosti.

MI 10T PRO a MI 10T: MOBILNÁ KREATIVITA A PRIESKUM NA ĎALŠEJ ÚROVNI

Pokračovanie dedičstva ultravysokého rozlíšenia, ktoré definuje kategória Xiaomi je tu. Nemožno poprieť kľúčovú úlohu spoločnosti Xiaomi pri definovaní segmentu 108MP fotoaparátov – od debutu prvého 108MP fotoaparátu na svete pre smartphony až po zavedenie nespočetných noviniek v oblasti fotografického softvéru len za posledný rok. Mi 10T Pro pokračuje v dedičstve značky s veľmi vysokým rozlíšením vďaka podpore OIS a 8K videa. Mi 10T ponúka pôsobivý 64MP hlavný fotoaparát. Tým to však nekončí – Mi 10T Pro aj Mi 10T ponúkajú trojité nastavenie fotoaparátu s 13MP ultra širokouhlým fotoaparátom a 5MP makro fotoaparátom, ktoré ho vybaví na zachytenie dôležitých momentov. A s prednou kamerou s rozlíšením 20 MP môže ktokoľvek vyzerať čo najlepšie, či už pri selfie alebo videohovore s blízkym.

Vychádzajúc z existujúcej technológie spoločnosti Xiaomi, Mi 10T Pro a Mi 10T sa vyznačujú novými a softvérovými funkciami pre dynamické fotografovanie. Šesť samostatných režimov dlhej expozície umožňuje komukoľvek zachytiť umelecké zábery, od pohybujúceho sa davu – ktorý sa zameriava na nečinný objekt pri súčasnom rozmazaní dynamického prostredia – až po chodníky hviezd – ktoré vytvárajú víriaci efekt hviezdnej oblohy. Foto klony zachytia štyroch z vás jedným záberom. Funkcia Timed burst navyše ponúka nekonečné množstvo príležitostí na zábavu, čo umožňuje používateľom nastavovať fotografie s časovým odstupom, ktorý je možné previesť aj na video, zatiaľ čo tri nové fotografické filtre – Cyberpunk, Gold vibes a Black ice – pomáhajú oživiť požadovanú náladu .

Mi 10T Pro a Mi 10T posúvajú hranice ešte ďalej a ponúkajú tiež pôsobivé nové video funkcie. Video Clones zachytáva „dve ja“ v jednom videu, zatiaľ čo Dual Video dokáže nahrávať z prednej a zadnej kamery zariadenia súčasne, čo je ideálne na zachytenie prekvapivých reakcií. A nakoniec, časozberné selfie video umožňuje používateľom vytvoriť efekt rýchleho posunu vpred pre pútavejšie vlogy.

Hladká budúcnosť so 144 Hz displejom AdaptiveSync TrueColor

Mi 10T Pro a Mi 10T sú vybavené jedným z najlepších plochých displejov dostupných v akomkoľvek smartfóne súčasnosti a majú špičkovú obnovovaciu frekvenciu 144 Hz. Zatiaľ čo displeje s vysokou obnovovacou frekvenciou sa často stávajú obeťami vysokej spotreby energie a nekonzistentných snímkových frekvencií, displej Xiaomi AdaptiveSync automaticky prispôsobuje snímkovú frekvenciu obsahu, od sledovania obľúbeného filmu pri frekvencii 48 Hz až po sledovanie televíznych seriálov pri frekvencii 50 Hz, od streamovania videa pri frekvencii 30 Hz alebo 60 Hz až po rolovanie kanály sociálnych médií alebo hranie hier až na 144 Hz – zaručuje plynulý zážitok a optimálne využitie batérie. A s technológiou Motion Estimation, Motion Compensation (MEMC) zariadenia vkladajú viac snímok, aby bolo video plynulejšie a lepšie sa zobrazovalo.

Vďaka farebnej škále P3 a TrueColor ponúka displej mimoriadne široký rozsah a presné farby. Režim čítania 3.0 simuluje textúru papiera, aby chránil vaše oči, zatiaľ čo slnečný displej 3.0 automaticky zvyšuje kontrast a upravuje dynamickú sýtosť farieb vonku. Vďaka integrovanému 360 ° senzoru okolitého svetla dokáže obrazovka inteligentne upraviť jas – a to aj v protisvetle.

Posilnite svojho tvorivého génia a zapojte sa do hry vďaka Qualcomm® Snapdragon 865 ™

Mi 10T Pro a Mi 10T ukotvené vlajkovou loďou Qualcomm® Snapdragon ™ 865 ponúkajú extrémnu energetickú účinnosť, výkon a pripojenie 5G. Spoločnosť Xiaomi je zabalená v širokej škále 5G pásiem, čo zaisťuje kompatibilitu s viacerými sieťami na viacerých miestach ako doteraz.

Používatelia tiež zažijú hranie na pracovnej ploche vďaka grafickému procesoru Qualcomm® Adreno ™ 650. Spoločne s UFS3.1 a LPDDR5 ponúkajú zariadenia špičkovú dnes dostupnú ROM a RAM pre smartphony.

Masívna batéria 5 000 mAh (typická) s pridanými funkciami, ktoré vám zabezpečia napájanie po celý deň

Mi 10T Pro a Mi 10T sa môžu pochváliť jednou z najväčších vlajkových batérií série Xiaomi: masívnou 5 000 mAh. Vďaka zabudovanej technológii optimalizácie napájania batérie uvoľňujú inteligentné telefóny viac energie pre dlhšiu výdrž batérie.

Mi 10T bude k dispozícii v 6 GB + 128 GB a 8 GB + 128 GB od 499 EUR. Mi 10T Pro bude k dispozícii v 8 GB + 128 GB a 8 GB + 256 GB od 599 EUR. Predaj sa začne už od 5.10.2020 prostredníctvom oficiálnych predajných kanálov spoločnosti Xiaomi.

MI 10T LITE: VÝKONNÝ 5G SMARTFÓN BEZ KOMPROMISU

Posilnite svoju fotografickú hru s ultrajasným štvornásobným fotoaparátom s rozlíšením 64 MP

Štvorica fotoaparátov Mi 10T Lite, ktorá ponúka jedno z najelitnejších nastavení fotoaparátov v tomto segmente, ponúka ultra jasný 64 MP primárny fotoaparát, 8 MP ultraširoký fotoaparát, 2 MP makro fotoaparát a 2 MP hĺbkový senzor pre krištáľovo čistý obraz, kedykoľvek. Nové softvérové ​​nástroje, ako je šesť režimov dlhej expozície, Time-lapse selfie, Timed burst a Dual Video, ponúkajú používateľom možnosť zachytiť jedinečnejšie a kreatívnejšie obrázky bez potreby samostatného softvéru na úpravu. Predné fotoaparáty Mi 10T Lite so 16 MP predným fotoaparátom na displeji navyše vytvárajú vysoko kvalitné selfie.

Vyskúšajte silu plynulosti s 120 Hz displejom AdaptiveSync

Vďaka pôsobivej obnovovacej frekvencii 120 Hz sa Mi 10T Lite automaticky prispôsobuje najvhodnejšej obnovovacej frekvencii v závislosti od typu sledovaného obsahu. Či už streamujete film, sledujete obľúbené televízne seriály alebo hráte mobilné hry, Mi 10T Lite ponúka optimálny zážitok zo sledovania, ktorý dokáže držať krok s rôznym obsahom. Pre tých, ktorí radi čítajú na telefóne, ale chcú sa vyhnúť neustálemu namáhaniu očí, je Mi 10T Lite pokrytý režimom čítania 3.0 – ako je to vidieť na Mi 10T Pro a Mi 10T.

Vyskúšajte výkon Qualcomm® Snapdragon ™ 750G a 4 820 mAh batéria

Čipset Qualcomm® Snapdragon ™ 750G, ktorý debutuje na Mi 10T Lite, ponúka bezkonkurenčnú energetickú účinnosť, úžasnú AI v zariadení a neuveriteľne rýchly výkon. S úplne novým 5G procesorom ponúka Mi 10T Lite 5G pre každého. Ďalej veľká batéria s kapacitou 4 820 mAh (typická) a rýchle nabíjanie s výkonom 33 W umožňujú zariadeniu držať celý deň.

Mi 10T Lite bude k dispozícii v 6 GB + 64 GB a 6 GB + 128 GB už od 279 EUR. Bleskový predaj modelu Mi 10T Lite (iba 6 GB + 64 GB) sa začne 13. októbra za 249 EUR. Všeobecný predaj Mi 10T Lite sa začne 14. októbra (00:00 WET) prostredníctvom oficiálnych predajných kanálov spoločnosti Xiaomi.