16/05/2021
Samsung S21 veľkosť displeja

Unikli zábery predných panelov mobilných telefónov Samsung Galaxy S21. Takto vyzerajú vedľa seba.

Keďže sa rad Samsung Galaxy S21 blíži rýchlejšie, ako sa očakávalo (uvedenie sa očakáva v Januári 2021), je to momentálne pochopiteľne aktuálna téma. Celú rodinu nových telefónov Samsung Galaxy S21 sme práve videli v súbore vysoko kvalitných vykreslení a teraz je čas na skutočnejší život, aj keď nie tak výrečný.

Aké veľkosti obrazoviek budú mať najnovšie Samsung S21?

Dôveryhodný zdroj zo spoločnosti Samsung Ice universe práve zverejnil na svojom účte Instagram živú fotografiu predných sklenených panelov tria Galaxy S21. A okrem porovnania veľkostí vedľa seba, ktoré sme dostali z obrázku, vidíme aj to, že predchádzajúce vykreslenia Galaxy S21 sú pomerne presné. Spodný rám je len o trochu hrubší ako bočný a horný rám, ale nie natoľko, aby zničil celkovú symetriu.

Pretože sa jedná o prednú hornú sklenenú vrstvu telefónov, neexistuje žiadny výrez pre selfie kameru, o ktorej sa predpokladá, že je vycentrovaná ako predtým. A samozrejme dostaneme potvrdenie o veľkostiach obrazovky – 6,9 “pre Ultra, 6,7” pre model Plus a 6,3 “pre vanilku.

Okrem toho máme živý pohľad na zadné strany Galaxy S21 Ultra a Galaxy S21 + vedľa seba. Ultra má údajne hlavný fotoaparát s rozlíšením 108 MP, spolu s 12 MP ultraširokým modulom a dvoma 10 MP teleobjektívmi (jeden z nich sa môže pochváliť 10-násobným optickým zväčšením).

Fotoaparát S21 + bude športovať s 12 MP hlavnými a ultraširokými strelcami spolu s 64MP teleobjektívom. Oba modely majú sklenenú zadnú časť s matným povrchom.