22/09/2021
Farby Samsung S21

Unikli očakávané farby a technické parametre Samsung Galaxy S21 , stylus pre model S21 Ultra potvrdený

Keďže uvedenie modelu Samsung S21 sa blíži každým dňom, v posledných týždňoch internet pravidelne zaplavujú informácie o novom modeli, technických špecifikáciách a cenách. Posledný únik v rade Galaxy S21 súvisí s úložnými a farebnými možnosťami, ktoré prichádzajú u každého z troch nových modelov. Nemecké médiá hlásia, že niektorí nemeckí maloobchodníci už dostávajú podrobnosti o pripravovaných vlajkových telefónoch Galaxy S vrátane ich úložných kapacít a farebných možností.

  • Najmenší z radu – model S21 sa dodáva v 128 GB a 256 GB výbavách, ktoré budú oba ladené do šedej, bielej, ružovej a fialovej farby.
  • Model S21 + tiež ponúka 128/256 GB úložisko a bude k dispozícii iba v troch farbách – striebornej, čiernej a fialovej.
  • Galaxy S21 Ultra na druhej strane dostane 128 GB, 256 GB a 512 GB možnosti iba v striebornej a čiernej farbe.
Dizajn očakávaného modelu Samsung S21

Získali sme tiež ďalšie potvrdenie, že špičkový model série S21 bude skutočne podporovať voliteľný stylus S Pen, ktorý nebude umiestnený v telefóne ako v rade Galaxy Note, ale bude uložený v špeciálnych puzdrách Clear View a Silicone Cover. Prípady budú dodávané s perom S Pen. Skutočný dátum vydania série S21 sa stále očakáva 14. januára, prvé predaja sa majú začať neskôr vo februári alebo začiatkom marca.