14/04/2021
Nokia uvedenie nových telefónov September 2020

Spoločnosť HMD Global ohlási nové telefóny Nokia budúci týždeň. Očakáva sa nástupca Nokie 7.2

Spoločnosť Nokia Mobile plánuje ohlásenie nových telefónov Nokia v septembri a vďaka uniknutej tlačovej pozvánke je termín udalosti konečne známy. Nové inteligentné telefóny Nokia, a pravdepodobne aj niektoré funkčné telefóny, budú predstavené v utorok 22. septembra o 16:00 britského času. Spoločnosť Nokia Mobile bude organizovať živé podujatie, ktoré sa pravdepodobne bude streamovať na stránkach You-Tube a ďalších sociálnych sieťach, ako je Facebook.

Pozvánka toho veľa neprezradila, k prezentácii a predstaveniu mobilných telefónov Nokia je tu hashtag Only Gadget You Need. Tento hashtag by mohol signalizovať, že Nokia predstaví aj iné zariadenia ako mobilné telefóny.

Túto udalosť sme každopádne očakávali a veríme, že sa dočkáme minimálne troch alebo dokonca štyroch smartfónov a niekoľkých bežných telefónov. Nokia 2.4 ohlási niekoľko zmien v dizajnovom prístupe pre budúcu generáciu inteligentných telefónov Nokia, zatiaľ čo Nokia 3.4 by mohla priniesť veľa noviniek do cenovo dostupného segmentu. Očakávame tiež nové modely Nokia 6 a Nokia 7, ktoré nahradia minuloročné modely, ktoré neboli také úspešné.