16/05/2021
Samsung Z Fold 3

Samsung Galaxy Z Fold3 prichádza s S Pen, novým ultratenkým sklom v júni 2021

Rok 2020 pre značku Samsung znamená aj úspešný vstup do novej a inovatívnej kategórie skladacích mobilných telefónov. Samsung Z Fold 2 sa stal synonymom pre celú kategóriu mobiilných telefónov a Samsung si titul inovátora roku plne zaslúží.

Samsung Z Fold 3 pravdepodobne už v prvej polovici roka 2021

Nová správa z Kórey tvrdí, že spoločnosť Samsung posunie Galaxy Z Fold3 od jesenného oznámenia do júna 2021. Čo je ešte dôležitejšie, správa tvrdí, že Galaxy Z Fold3 nebude podporovať iba pero S Pen, ale bude ho mať zabudovaný v tele zariadenia. , ako v sérii Galaxy Note.

Po Galaxy S21 Ultra je to prvé plánované zariadenie do roku 2021, ktoré údajne podporuje S Pen, čo ďalej vedie k bolestivému poznaniu, že Samsung ukončí ponuku Galaxy Note v roku 2021.

Spoločnosť Samsung bude údajne schopná nechať S Pen pracovať na flexibilnej obrazovke Galaxy Z Fold 3 vďaka ultratenkému sklu druhej generácie. Bude to údajne dosť ťažké, aby to nebolo poznačené perom S Pen.

Galaxy Z Fold 3 tiež využije selfie kameru pod displejom na nerušený zážitok zo zobrazenia. Spoločnosť Samsung údajne hovorila o vyskakovacom fotoaparáte na svojom ďalšom skladacom prístroji, ale z dôvodu životnosti sa rozhodla proti nemu.