22/09/2021
Samsung S21 príde na trh v Januári

Samsung Galaxy S21 príde na trh v Januári

Spoločnosť Samsung chce uviesť na trh novú sériu Galaxy S21 14. januára 2021, pričom predaj nových vlajkových lodí smartfónov sa začne iba pár týždňov po prvej prezentácii. Kórejský gigant chce využiť predchádzajúci výkon, aby okrem iného profitoval z havárie spoločnosti Huawei.

Spoločnosť Samsung predstavuje pre modely Galaxy S21 a Galaxy S21 Plus, ako aj pre top model Galaxy S21 Ultra, nový dizajn s neobvykle navrhnutým modulom fotoaparátu. Je obzvlášť viditeľné, že rám bude v budúcnosti obklopovať kamery na bočnej strane a že výsledné zakrivené tvary opäť zabezpečia väčšiu nezávislosť v dizajne smartfónu.

S21 a S21 + sú si dosť podobné

Na prvý pohľad vyzerajú dve „lacnejšie“ verzie Galaxy S21 veľmi podobne, pretože obe majú stredový otvor pre fotoaparát vpredu a tri charakteristické fotoaparáty vzadu. Vizuálne sa líšia hlavne veľkosťou a rôznymi farbami.

V obidvoch prípadoch sa Samsung jednoznačne spolieha na plochý displej a vo svojej najdôležitejšej produktovej rade smartfónov vôbec prvýkrát upustí od zakriveného krycieho skla. Pokiaľ vieme, základná verzia S21 by mala mať plastovú zadnú časť, zatiaľ čo dve drahšie verzie majú každá sklenené kryty.

Samsung S21

Teraz sú k dispozícii aj oficiálne marketingové obrázky telefónu Samsung Galaxy S21 Ultra. Na rozdiel od nového vlajkového zariadenia „malé“ verzie S21 nemajú podporu pre stylus S Pen. Smartphone, Samsung, Leak, Samsung Galaxy, Colors, Triple-Cam, Samsung Galaxy S21, Galaxy S21, Samsung Galaxy S21 +, Samsung Galaxy S21 Plus, S21 Samsung