22/09/2021
Samsung S21 uvedenie

Oficiálne video teasery Samsung Galaxy S21, S21 + a S21 Ultra

V poslednej dobe sme od Samsungu videli veľa únikov informácií o pripravovanej rodine Galaxy S21 a dnes je čas priblížiť prvý, ktorý ukazuje oficiálne vyrobené telefóny. Boli zverejnené tri krátke upútavky, ktoré údajne pochádzajú priamo z marketingového oddelenia spoločnosti Samsung.

Nový dizajn Samsung S21

Potvrdzujú sa tak dizajny telefónov Galaxy S21, S21 + a S21 Ultra, ako aj skutočnosť, že si modely S21 a S21 + vystačia s tromi zadnými fotoaparátmi (bez zväčšenia periskopu) a plochými obrazovkami, zatiaľ čo model S21 Ultra má zakrivený displej a štyri chňapáky vrátane periskopu. Ďalším rozdielom je, že modely S21 a S21 + budú mať plastové operadlá, zatiaľ čo Ultra má sklo.

Unikátny dizajn ostrovov pre fotoaparáty je veľmi dobre viditeľný tu vpredu aj v strede. Zaujíma nás rozhodnutie spoločnosti Samsung presunúť to do rámca tak, ako sa to stalo, budeme si musieť počkať, ako verejnosť zareaguje. Pokiaľ ide o samotné fotoaparáty, očakávajte, že modely S21 a S21 + budú mať 12 MP širokouhlý, 12 MP ultraširoký a 64 MP teleobjektív, zatiaľ čo S21 Ultra bude mať 108 MP široký, 12 MP ultraširoký, 10 MP 3x teleobjektív , a 10 MP 10-násobné zväčšenie periskopu. Ultra má tiež laserové automatické zaostrovanie.

Modely S21 a S21 + sú tu znázornené vo farebnej ceste Phantom Violet, ktorá, ako vidíte, predstavuje dvojfarebné lakovanie, pričom rám a ostrovček fotoaparátu sú zo zlata / bronzu. Nie je to nič, čo by sme už videli, to je isté. Medzitým, čo sa hovorilo o S21 Ultra, že vychádza iba v šedej a čiernej farbe ako jeho predchodca, začneme civieť na čiernu verziu hodnú zívnutia.

Očakáva sa, že telefóny Galaxy S21 sa stanú oficiálnymi na zatiaľ neohlásenej špeciálnej online akcii Galaxy Unpacked 14. januára a v obchodoch budú dostupné 29. januára. Medzitým spoločnosť Samsung naplánovala akciu CES na 11. januára, ale vyzerá to, že nesúvisiace a s najväčšou pravdepodobnosťou budú použité na odhalenie jeho najnovších a najlepších televízorov.