15/04/2021
Moto E7 Plus

Oficiálne predstavenie Moto E7 Plus

Spoločnosť Lenovo, ktorú vlastní spoločnosť Lenovo, dnes uviedla na trh nový lacný smartphone vo Veľkej Británii a na vybraných európskych trhoch. Moto E7 Plus – ako je nové zariadenie známe – sa javí ako nástupca modelu Moto E6 Plus, ktorý bol uvedený na trh presne pred rokom v septembri 2019. Uvedenie na trh vo Veľkej Británii a Európe zaskočilo mnohých technologických bloggerov, pretože telefón bol prvý spozorované pred týždňom v Brazílii. Potom nasledovalo niekoľko správ, ktoré naznačovali možnosť uvedenia Moto E7 na trh v juhoamerickom štáte ako prvé.

Ako je vidieť na tweete vyššie, vďaka okamžite rozpoznateľnému rozloženiu dvojitého fotoaparátu v tvare trojuholníka sa dá ľahko zistiť, že ide o skutočne Moto E7. Očakáva sa, že technické parametre telefónu zostanú na väčšine trhov z veľkej časti rovnaké.

Pozrime sa, čo Moto E7 Plus ponúka z hľadiska hardvérových špecifikácií:

Smartfón Moto E7 Plus, ktorý je priaznivý pre rozpočet, má pravdepodobne obsahovať základnú čipovú sadu Qualcomm Snapdragon 460 a vo Veľkej Británii má 4 GB RAM. V tomto okamihu zostáva nejasné, či bude indický a brazílsky variant obsahovať ďalšie varianty. Telefón tiež dostane 64 GB interného úložiska a je zabalený v 5 000 mAh batérii.

Zadná kamera v Moto E7 Plus obsahuje 48MP hlavný fotoaparát, ktorý dokáže snímať 12MP obrázky. Tento snímač využíva objektív f / 1.7 pre dobrý výkon pri slabom osvetlení. Sekundárnym fotoaparátom je snímač hĺbky s rozlíšením 2 MP spojený s objektívom f / 2,4. Vzadu je jediný LED blesk pre scény so slabým osvetlením. Vpredu dostane Moto E7 Plus fotoaparát s rozlíšením 8 MP f / 2.2. Motorola potvrdila, že Moto E7 Plus dokáže nahrávať videá FHD 60 pomocou zadného fotoaparátu.

Displej použitý na Moto E7 Plus je TFT LCD panel, ktorý meria 6,5 ​​palca a má vodný zárez pre fotoaparát smerujúci dopredu. Tento displej má maximálne rozlíšenie 1 600 x 720 pixelov v pomere strán 20: 9. Ako sa dá očakávať od všetkých telefónov kalibru, Moto E7 obsahuje mnoho funkcií pripojenia, vrátane Bluetooth 2.0, Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac | 2,4 GHz, GPS, A-GPS, LTEPP, SUPL, GLONASS, Galileo. Vo Veľkej Británii sa telefón dodáva vo variantoch s jednou SIM a dvoma SIM.

Pokiaľ ide o ceny, vo Veľkej Británii bol Moto E7 Plus uvedený na trh za 129 GBP a na vybraných európskych trhoch za 149 EUR.